Activiteiten

30
jan

Studio sessie

Haagse Beemden

18.00 – 20.00 uur
GBGZ

30
jan

Kickboksen

Haagse Beemden

19.00 – 20.00 uur
GBGZ

30
jan

Zaalvoetbal

Haagse Beemden

16.00 – 17.00 uur
Gymzaal Vlierenbroek

30
jan

Meidenmiddag

Haagse Beemden

15.30 – 17.00 uur
WDS

30
jan

Voetbal clinic

Haagse Beemden

15.30 – 16.30 uur
Kievitsloop

30
jan

Calisthenics / street workout

Haagse Beemden

15.00 – 16.00 uur
Asterdplas / Moerenpad

30
jan

Hoogakker +

Haagse Beemden

13.00 – 14.00 uur
Wandelakker

30
jan

Sport & Spel +BA

Hoge Vucht

15.00 – 17.00 uur
Gymzaal basisschool Noorderlicht

30
jan

Fietsles Ontdek je talent

Hoge Vucht

Schoolplein Noorderlicht

30
jan

Huiswerkbegeleiding

Hoge Vucht

15.00 – 17.00 uur
GBGZ

30
jan

Sport & Spel

Hoge Vucht

15.30 – 17.00 uur
Cruyff

30
jan

Sport & Spel

Hoge Vucht

15.00 – 17.00 uur
Schoolplein Wisselaar

30
jan

Meidensport

Hoge Vucht

17.30 – 19.30 uur
Curio

30
jan

Zaalvoetbal

Hoge Vucht

17.30 – 19.30 uur
Curio

31
jan

Gameavond

Zuidwest

18.30 – 19.30 uur
Msg Nolensplein 10

31
jan

Kickboksen

Zuidwest

17.30 – 18.30 uur
Huis v.d. Heuvel, gymzaal

31
jan

NAC Street League Weerijs (besloten activiteit)

Zuidwest

16.00 – 17.00 uur
Scheldestraat

31
jan

NAC Street League Parel (besloten activiteit)

Zuidwest

16.00 – 17.00 uur
Heuvel Playground

31
jan

Meidenmiddag

Zuidwest

15.30 – 16.30 uur
Msg Nolensplein 10

31
jan

Huiswerkbegeleiding (besloten activiteit)

Zuidwest

14.15 – 15.15 uur
Msg Nolensplein 10

31
jan

Wijksport i.s.m. Breda Actief 14+

Haagse Beemden

19.00 – 20.00 uur
Gymzaal Vlierenbroek

31
jan

Meidenavond

Haagse Beemden

18.30 – 19.30 uur
GBGZ

31
jan

Basketbal

Haagse Beemden

16.00 – 17.00 uur
Gymzaal Vlierenbroek

31
jan

NAC Street League Olympia

Haagse Beemden

16.00 – 17.00 uur
Cruyff Court Kesteren

31
jan

NAC Street League Wildert

Haagse Beemden

16.00 – 17.00 uur
Twaalfbunder

31
jan

Meidensport + BA

Hoge Vucht

15.00 – 17.00 uur
Gymzaal basisschool Noorderlicht

31
jan

Sport & Spel

Hoge Vucht

Schoolplein JFK

31
jan

Meidenactiviteit

Hoge Vucht

15.00 – 17.00 uur
GBGZ

31
jan

NAC Street League

Hoge Vucht

15.30 – 17.00 uur
Wisselaar

31
jan

NAC Street League

Hoge Vucht

15.30 – 17.00 uur
Noorderlicht

31
jan

Sport & Spel

Hoge Vucht

15.00 – 17.00 uur
Wijkpark

1
feb

Game- / spelletjesavond

Zuidwest

18.30 – 19.30 uur
Msg Nolensplein 10

1
feb

Wijksport i.s.m. Breda Actief

Zuidwest

17.00 – 18.30 uur
Fellenoord

1
feb

Straatcircus

Zuidwest

15.30 – 16.30 uur
Huis v.d. Heuvel, gymzaal

1
feb

Huiswerkbegeleiding (besloten activiteit)

Zuidwest

14.15 – 15.15 uur
Msg Nolensplein 10

1
feb

Gameavond

Haagse Beemden

18.30 – 19.30 uur
GBGZ

1
feb

Kleine Broer / Zus 10+

Haagse Beemden

18.00 – 19.30 uur
GBGZ

1
feb

Straatcircus

Haagse Beemden

15.30 – 16.30 uur
Gymzaal Vlierenbroek

1
feb

Zaalvoetbal

Haagse Beemden

15.00 – 16.00 uur
Gymzaal Graaf

1
feb

Kleine Broer / Zus 10-

Haagse Beemden

14.00 – 15.30 uur
GBGZ

1
feb

Kidsclub

Hoge Vucht

13.30 – 15.30 uur
GBGZ

1
feb

Meidensport + BA

Hoge Vucht

14.00 – 15.30 uur
Noorderlicht

1
feb

Sport & Spel

Hoge Vucht

14.00 – 15.30 uur
Gymzaal Wisselaar

1
feb

Sport & Spel

Hoge Vucht

14.00 – 17.00 uur
Gymzaal Archimedesstraat

1
feb

Kleine Broer en Zus 10+

Hoge Vucht

15.00 – 17.30 uur
Gymzaal Archimedesstraat / GBGZ

2
feb

Dans activiteit (Dabke Dans)

Zuidwest

18.00 – 19.00 uur
Msg Nolensplein 10

2
feb

MMA i.s.m. Damians

Zuidwest

18.00 – 20.00 uur
Buurthuis De Brink

2
feb

Gamemiddag

Zuidwest

16.00 – 17.00 uur
Msg Nolensplein 10

2
feb

Ouderen Thebe (besloten activiteit)

Zuidwest

14.30 – 16.00 uur
Thebe Heuvel

2
feb

BSO Flekks

Haagse Beemden

15.30 – 17.00 uur
Rietvink

2
feb

Wijksport i.s.m. BredaActief

Haagse Beemden

15.30 – 16.30 uur
Gymzaal Vlierenbroek

2
feb

Huiswerkbegeleiding

Hoge Vucht

15.00 – 17.00 uur
GBGZ

2
feb

Sport & Spel + BA

Hoge Vucht

15.00 – 17.00 uur
Gymzaal basisschool Noorderlicht

2
feb

Meidenactiviteit 10-

Hoge Vucht

GBGZ

2
feb

Sport & Spel

Hoge Vucht

17.00 – 19.00 uur
Gymzaal Wisselaar

2
feb

Meidensport OVB

Hoge Vucht

19.00 – 20.00 uur
Gymzaal Wisselaar

3
feb

Game / spelletjesavond

Zuidwest

18.30 – 19.30 uur
Msg Nolensplein 10

3
feb

Zaalvoetbal

Zuidwest

18.30 – 19.30 uur
Huis v.d. Heuvel, gymzaal

3
feb

Meidenavond i.s.m. De Brink

Zuidwest

18.00 – 20.00 uur
Buurthuis De Brink

3
feb

Basketbal

Zuidwest

16.00 – 17.00 uur
Huis vd Heuvel, gymzaal

3
feb

Studio Sessies

Zuidwest

15.00 – 16.00 uur
Msg Nolensplein 10

3
feb

Spelletjesavond

Haagse Beemden

18.30 – 19.30 uur
GBGZ

3
feb

Voetbalclinic

Haagse Beemden

15.30 – 16.30 uur
Kievitsloop

3
feb

Meidensport i.s.m. BA/JW 10+

Haagse Beemden

16.00 – 17.00 uur
GBGZ

3
feb

Meidenactiviteit

Hoge Vucht

15.00 – 17.00 uur
Eigen ruimte

3
feb

Zaalvoetbal

Hoge Vucht

17.00 – 20.00 uur
Zaal Curio

3
feb

Meidensport

Hoge Vucht

17.30 – 19.30 uur
Zaal Curio